100% onafhankelijk: wij vergelijken, jij bespaart
Onafhankelijk prijzen vergelijkenPrijzen incl. btw, dagelijks gecontroleerdbol.com, Coolblue, Amazon & meer100% gratis, geen account nodig
Kenwood310 W

Kenwood DRV-A310W Dashcam - Full HD - Draadloze app link

Beste prijs van 1 winkel
109bij Coolblue
Prijs gecontroleerd op 26 aug 2026 om 03:40
✓ Laagste prijs in 30 dagen📦 Op voorraad bij 1/1 winkel
Kenwood DRV-A310W DashcamFull HDDraadloze app linkAchter-camera aansluiting
⚖️ Ons oordeel

De Kenwood DRV-A310W is een dashcam met een Full HD CMOS-sensor die opnames maakt in 1920x1080px H.265/MP4 op 30fps, met een F1.8-lens en een kijkhoek van 136 graden. HDR zorgt voor een goed belichte opname in zowel donkere als goed verlichte omgevingen. Via de KENWOOD DASH CAM MANAGER-app is draadloos toegang tot de opnames mogelijk, en het toestel kan worden uitgebreid met een optionele achtercamera.

Zuinig in energieverbruik
door de redactie van 5prijzen

+ Pluspunten

  • Full HD-opnames (1920x1080px) met H.265/MP4-codering op 30fps
  • F1.8-lens met kijkhoek van 136 graden
  • HDR voor goed belichte opnames bij wisselend licht
  • Draadloze toegang via de KENWOOD DASH CAM MANAGER-app
  • G-sensor en GPS-ontvanger voor locatie- en snelheidsregistratie

- Minpunten

  • Achtercamera KCA-R110 is niet inbegrepen en moet los worden aangeschaft
  • Parkeerbewakingsmodus werkt alleen met de los verkrijgbare hardwired kit CA-DR1130
Prijsvergelijking

De beste prijs bij 1 winkel

Prijzen worden dagelijks automatisch gecontroleerd, zo zie je direct waar je het goedkoopst uit bent.
Prijzen gecontroleerd op 26 aug 2026 om 03:40
WinkelVoorraad & levertijdPrijsActie
▼ Laagste prijs
Op voorraad
Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
109Naar winkel →
Transparantie: 5prijzen.nl kan een commissie verdienen via deze links. Dit beïnvloedt onze rangschikking niet: wij sorteren op laagste prijs, en jij betaalt nooit meer.
🔔 Prijsalert instellen
Krijg een e-mail zodra de prijs daalt. Huidige prijs: €109.
Meld bij een daling van:
Streefprijs leeglaten = melding bij elke daling. We sturen één bevestigingsmail.
Prijsverloop

Koop ik nu, of wacht ik nog?

Het prijsverloop sinds we dit product volgen.
Toon:
€ 135€ 121€ 108€ 94Laagste in 30 dagen · € 109laagste € 99nu € 10911/0722/0725/08
Laagste prijs per dag Huidige prijs (€ 109) Laagste in 30 dagen (€ 109)
Huidige prijs€ 109
Gemiddelde prijs€ 113
Laagste gemeten€ 99
Hoogste gemeten€ 130
Goede prijs
Ongeveer € 4 onder de gemiddelde prijs sinds we dit product volgen.
🔔 Stel een prijsalert in
Redactie-review

Onze review van de Kenwood DRV-A310W Dashcam

5p
De redactie van 5prijzen
Samengesteld uit productdata en kopersbeoordelingen · Bijgewerkt 11-7-2026

Over dit model

De DRV-A310W neemt op in Full HD (1920x1080px) via H.265/MP4-video met AAC-audio, aangevuld met foto's in hetzelfde formaat. De F1.8-lens met een diagonale kijkhoek van 136 graden en HDR zorgen ervoor dat opnames zowel bij weinig als bij veel licht goed belicht blijven. Het 2,0 inch TFT-kleurenscherm biedt toegang tot opnames en instellingen.

Functies en uitbreidingen

Via de gratis KENWOOD DASH CAM MANAGER-app (iOS en Android) is draadloos toegang tot de camera mogelijk, waarmee opnames bekeken en gedeeld kunnen worden. Een G-sensor detecteert krachten van buitenaf en een GPS-ontvanger registreert snelheid en locatie. Met de optionele KCA-R110 achtercamera kunnen dashboard en achterkant tegelijk worden opgenomen, en met de optionele CA-DR1130 is een parkeerbewakingsmodus met trillings- of bewegingsdetectie beschikbaar.

Voor wie is dit geschikt

Deze dashcam past bij wie een Full HD-opname van de rit wil vastleggen met draadloze toegang via de telefoon, en later eventueel wil uitbreiden met een achtercamera of parkeerbewaking.

Specificaties

Alle specs op een rij

Specificaties
Merk
Kenwood
Model
DRV-A310W
Resolutie
Full HD
Type
Dashcam
Vermogen
310 W
Samengevat uit de officiële producttitel van bol.com.
Volledige productomschrijving van de fabrikant

De DRV-A310W Dashboardcamera is uitgerust met Full HD opname sensor en legt haarscherpe video's vast, zelfs tijdens het rijden. Krijg draadloos toegang tot uw dashcam met de KENW OOD DASH CAM MANAGER smartphone applicatie (IOS & Android) bekijk en deel opgenomen video's direct op sociale media. Sluit de optionele KCA-R110 achtercamera aan om gelijktijdig (dashcam en achtercamera beiden in Full HD) opnames te maken. Sluit de optionele CA-DR1130 aan om de slimme parkeermodus te activeren (trillings- of bewegingsdetectie of Time-lapse opnames)

  • Full HD CMOS sensor, waardoor opnemen en afspelen in superhoge resolutie mogelijk is.
  • Ondersteund 1920x1080px H.265/ MP4 video @ 30fps, AAC Audio en 1920x1080px JPEG foto formaat.
  • Voorzien van de F1.8 lens met toonaangevende helderheid en een ultrabrede diagonale kijkhoek van 136°.
  • HDR (High Dynamic Range) Zorgt voor heldere beeldopnames in zowel donkere of goed verlichte omgevingen zonder de opname te onder- of overbelichten.
  • Het 2,0” TFT-kleurenscherm en zijn gebruiksvriendelijk GUI biedt eenvoudige toegang tot het controleren van opgenomen video's en het wijzigen van instellingen.
  • Draadloos toegang tot de dashboardcamera met de KENWOOD DASH CAM MANAGER smartphone-applicatie (IOS & Android).
  • Bekijk en bewerk opgenomen video's met de KENWOOD VIDEO PLAYER desktop software.
  • Uitgerust met een G-sensor die is ontworpen om een kracht van buitenaf te detecteren en een GPS-ontvanger die snelheid, breedtegraad en lengtegraad registreert.
  • Camera achter aansluiting om gelijktijdig de beelden van dashboard en achtercamera op te nemen. KCA-R110 is los verkrijgbaar.
  • Slimme parkeerbewakingsmodus (trilling- of bewegingsdetectie of Time-lapse opnames). Los verkrijbare hardwired kit CA-DR1130 is vereist
  • Micro SDHC/SDXC-kaartsleuf (8 - 256 GB, type UHS Speed Class 3(U3) kaarten zijn aanbevolen).
  • Geleverd met verstelbare zelfklevende houder, USB-autolader, voedingskabel en kabelklemmen.

Vergelijk alternatieven

Dit product vs. de concurrentie

Vergelijkbare modellen uit dezelfde categorie, naast elkaar.
Onze keuze
Kenwood DRV-A310W Dashcam - Full HD
RedTiger F7NTouch
8,7
RedTiger F7NP Dual Dashcam voor auto
8,7
Beste prijs€109€130€121
ResolutieFull HD4K4K
Vermogen310 W
MerkKenwoodRedTigerRedTiger
ModelDRV-A310W
TypeDashcamDashcam
Bekijk →Bekijk →Bekijk →
Onze keuze
Kenwood DRV-A310W Dashcam - Full HD
Beste prijs€109
ResolutieFull HD
Vermogen310 W
MerkKenwood
ModelDRV-A310W
TypeDashcam
RedTiger F7NTouch
8,7
Beste prijs€130
Resolutie4K
Vermogen
MerkRedTiger
Model
TypeDashcam
RedTiger F7NP Dual Dashcam voor auto
8,7
Beste prijs€121
Resolutie4K
Vermogen
MerkRedTiger
Model
Type
Veelgestelde vragen

Goed om te weten

Wordt de achtercamera meegeleverd?
Nee, de KCA-R110 achtercamera is los verkrijgbaar en niet bij de DRV-A310W inbegrepen.
Welke geheugenkaart heb ik nodig?
Een Micro SDHC/SDXC-kaart van 8 tot 256 GB, waarbij UHS Speed Class 3 (U3) wordt aanbevolen.
Heeft de dashcam een parkeerbewakingsmodus?
Ja, maar daarvoor is de los verkrijgbare hardwired kit CA-DR1130 vereist.
Reviews van gebruikers

Wat kopers ervan vinden

✎ Schrijf een review
van 5
0 reviews
Gebaseerd op beoordelingen op bol.com

Reviews van bezoekers

Heb jij dit product in huis? Laat een eerlijke review achter en help andere kopers.

Geen account nodig. Houd het netjes en behulpzaam.

Nog geen reviews. Wees de eerste die een review achterlaat!

Ook interessant

Vergelijkbare producten

Aanbiedingen

Prijsdalingen in Dashcams

Alle aanbiedingen →
Lees verder

Gerelateerde gidsen & reviews

Onafhankelijke koopgidsen en reviews die je verder helpen bij je keuze.