100% onafhankelijk: wij vergelijken, jij bespaart
Onafhankelijk prijzen vergelijkenPrijzen incl. btw, dagelijks gecontroleerdbol.com, Coolblue, Amazon & meer100% gratis, geen account nodig
InventumIOH6070RK · 65 liter

Inventum IOH6070RK - Inbouw oven - Hetelucht - Grill - 65 liter

8,5score
★★★★4,4
Gebaseerd op 42 reviews →
5prijzen-score op basis van kopersbeoordelingen
Beste prijs van 1 winkel
269bij bol.com
↓ Net verlaagd: −7%
Prijs gecontroleerd op 25 aug 2026 om 02:00
📉 Was €268 in de afgelopen 30 dagen📦 Op voorraad bij 1/1 winkel
Inventum IOH6070RKInbouw ovenHeteluchtGrill60 cm hoog
⚖️ Ons oordeel

De Inventum IOH6070RK is een inbouw hetelucht oven met een netto inhoud van 65 liter en 9 ovenprogramma's, waaronder een grillfunctie en een eco-stand. De oven heeft 5 insteekniveaus en is voorzien van easy clean emaille en anti-vingerafdruk RVS.

Zuinig in energieverbruik
door de redactie van 5prijzen

+ Pluspunten

  • 65 liter netto inhoud met 5 insteekniveaus voor meerdere gerechten tegelijk
  • 9 ovenprogramma's inclusief eco hetelucht en dubbele grill
  • Instelbare temperatuur van 50°C tot 250°C
  • Easy clean emaille binnenzijde en anti-vingerafdruk RVS buitenzijde
  • Digitale klok met kookwekker en automatische uit- en inschakeling

- Minpunten

  • Bediening via draaiknoppen en toetsen in plaats van een touchscreen
  • Inbouwmodel vereist een geschikte inbouwnis van 60 cm hoog
Prijsvergelijking

De beste prijs bij 1 winkel

Prijzen worden dagelijks automatisch gecontroleerd, zo zie je direct waar je het goedkoopst uit bent.
Prijzen gecontroleerd op 25 aug 2026 om 02:00
WinkelVoorraad & levertijdPrijsActie
▼ Laagste prijs
Op voorraad
Voor 23:59 besteld, morgen in huis. Levering op afspraak
269
7% vandaag
Naar winkel →
Transparantie: 5prijzen.nl kan een commissie verdienen via deze links. Dit beïnvloedt onze rangschikking niet: wij sorteren op laagste prijs, en jij betaalt nooit meer.
🔔 Prijsalert instellen
Krijg een e-mail zodra de prijs daalt. Huidige prijs: €269.
Meld bij een daling van:
Streefprijs leeglaten = melding bij elke daling. We sturen één bevestigingsmail.
Prijsverloop

Koop ik nu, of wacht ik nog?

Het prijsverloop sinds we dit product volgen.
Toon:
€ 354€ 321€ 289€ 256Laagste in 30 dagen · € 268laagste € 268nu € 26928/0601/0728/0701/0803/0817/0825/08
Laagste prijs per dag Huidige prijs (€ 269) Laagste in 30 dagen (€ 268)
Huidige prijs€ 269
Gemiddelde prijs€ 289
Laagste gemeten€ 268
Hoogste gemeten€ 342
Goede prijs
Ongeveer € 20 onder de gemiddelde prijs sinds we dit product volgen.
🔔 Stel een prijsalert in
Redactie-review

Onze review van de Inventum IOH6070RK

5p
De redactie van 5prijzen
Samengesteld uit productdata en kopersbeoordelingen · Bijgewerkt 2-7-2026

Programma's en capaciteit

Deze oven biedt 9 ovenprogramma's, waaronder boven- en onderwarmte, hetelucht, eco hetelucht, grill, dubbele grill met ventilator en een ontdooifunctie. Met 65 liter netto inhoud en 5 insteekniveaus kunnen meerdere gerechten tegelijk bereid worden. De temperatuur is instelbaar van 50°C tot 250°C. Door de heteluchtfunctie blaast een ventilator de warmte rond, waardoor de oven sneller warm is en de bereidingstijd korter wordt.

Bediening

De oven wordt bediend met draaiknoppen en toetsen en heeft een digitale klok met kookwekker. Via het klokmenu kan de kookwekker ingesteld worden, kan de oven automatisch uitgaan aan het einde van de baktijd, of volledig automatisch in- en uitschakelen.

Reiniging en afwerking

De binnenzijde is voorzien van easy clean emaille, waar vuil minder goed aan hecht. De binnenkant van de deur is volledig van glas, zonder randjes waar vet of kruimels onder kunnen komen. De buitenkant heeft anti-vingerafdruk RVS, zodat bedieningspaneel en handvat er netjes uit blijven zien. De oven wordt geleverd met een bakplaat en een ovenrooster.

Specificaties

Alle specs op een rij

Specificaties
Merk
Inventum
Model
IOH6070RK
Inhoud
65 liter
Kleur
Rvs
Type
Inbouwoven
Letterlijk overgenomen uit de officiële productinformatie van bol.com.
Volledige productomschrijving van de fabrikant

De Inventum hetelucht inbouw oven IOH6070RK heeft een netto inhoud van 65 liter. Je hebt keuze uit 9 ovenprogramma’s, waaronder een eco-stand. Door de 5 insteekniveaus kun je ook meerdere gerechten tegelijk bereiden. Door het easy clean emaille aan de binnenzijde is de oven makkelijk schoon te maken. De buitenkant ziet er ook altijd schoon uit door het anti vingerafdruk RVS. Daarnaast is de oven voorzien van binnenverlichting en een ovendeur met 2-laags glas. De oven wordt geleverd met een bakplaat en een ovenrooster.

Productvoordelen van de Inventum IOH6070RK inbouw oven

  • Medium grote oven met 65 liter inhoud
  • 9 ovenprogramma's
  • 5 insteekniveaus
  • Eenvoudige bediening met draaiknoppen en toetsen
  • Digitale klok en kookwekker
  • Met bakplaat en ovenrooster
  • Instelbare temperatuur van 50°C tot 250°C
  • Anti vingerafdruk RVS
  • Easy clean emaille aan de binnenzijde
  • 5 jaar Inventum garantie

Oven functies

  • Boven- en onderwarmte
  • Onderwarmte
  • Hetelucht
  • Eco hetelucht
  • Grill
  • Dubbele grill
  • Dubbele grill + ventilator
  • Ontdooien
  • Ovenverlichting

Voordelen heteluchtoven

In de heteluchtoven blaast een ventilator de warmte rond. Daardoor is de oven sneller warm en de bereidingstijd korter. Een ander voordeel van een heteluchtoven is dat je gerecht niet in het midden van de oven hoeft te staan. Daardoor kun je zelfs meerdere gerechten tegelijk bereiden.

5 insteekniveaus

De bakplaat en het ovenrooster kun je op 5 verschillende hoogtes in de oven schuiven. Je kunt zelfs meerdere gerechten tegelijk bereiden door de ruime inhoud van deze heteluchtoven.

Klok en kookwekker

Met het klokmenu kun je de kookwekker instellen, de oven automatisch laten uitgaan aan het einde van de ingestelde baktijd of de oven helemaal automatisch in- en uitschakelen. De kookwekker geeft met een geluidssignaal aan dat de ingestelde baktijd voorbij is.

Gemakkelijk schoon te maken

  • Vuil hecht minder goed aan de binnenkant van de heteluchtoven door het easy clean emaille.
  • De binnenkant van de deur is helemaal van glas. Er zijn dus geen randjes waar vet of kruimels onder kunnen gaan zitten.
  • Door het anti vingerafdruk RVS aan de buitenkant blijft het bedieningspaneel en handvat er altijd netjes uitzien.

Altijd 5 jaar Inventum garantie

We ontwikkelen onze producten zodat jij er jarenlang onbezorgd plezier van kunt hebben. Omdat je bij ons mag rekenen op goede kwaliteit, geven we je standaard 5 jaar garantie. Jouw originele aankoopbewijs is voldoende om snel goede service te verlenen. Kijk voor meer informatie op inventum.eu/garantie.

⚡ Stroomkosten-calculator

Wat kost dit product jou aan stroom?

Bereken je eigen stroomkosten op basis van jouw gebruik en tarief.
keer per week3
Stroomprijs per kWhNL gem. 2026
pas aan naar je eigen tarief
kosten = 0.8 kWh per gebruik × stroomprijs × aantal
Schatting op basis van een gemiddeld verbruik van 0.8 kWh per gebruik. Werkelijk verbruik verschilt per model, programma en gebruik. Alleen elektriciteit, exclusief water en verbruiksartikelen.
⚡ Jouw geschatte stroomkosten
34 / jaar
bij 156 gebruik per jaar
Per gebruik
0,22
Per maand
2,81
Over 10 jaar
337
CO₂ per jaar
34 kg
⚡ Bereken het stroomverbruik van álles in huis en op kantoor
Verwarming, koelkast, verlichting, computers en meer, met onze gratis energiekosten-calculator.
Open de calculator →
Vergelijk alternatieven

Dit product vs. de concurrentie

Vergelijkbare modellen uit dezelfde categorie, naast elkaar.
Onze keuze
Inventum IOH6070RK - Inbouw oven
8,5
ETNA OM165ZT - inbouwoven - 60 cm
8,0
ETNA OM316MZ - Inbouwoven
8,8
Beste prijs€269€332€349
Inhoud65 liter65 liter77 liter
MerkInventumETNAETNA
ModelIOH6070RKOM165ZTOM316MZ
KleurRvs
TypeInbouwovenInbouwovenInbouwoven
Bekijk →Bekijk →Bekijk →
Onze keuze
Inventum IOH6070RK - Inbouw oven
8,5
Beste prijs€269
Inhoud65 liter
MerkInventum
ModelIOH6070RK
KleurRvs
TypeInbouwoven
ETNA OM165ZT - inbouwoven - 60 cm
8,0
Beste prijs€332
Inhoud65 liter
MerkETNA
ModelOM165ZT
Kleur
TypeInbouwoven
ETNA OM316MZ - Inbouwoven
8,8
Beste prijs€349
Inhoud77 liter
MerkETNA
ModelOM316MZ
Kleur
TypeInbouwoven
Veelgestelde vragen

Goed om te weten

Hoeveel liter is de inhoud van deze oven?
De oven heeft een netto inhoud van 65 liter.
Wat is de maximale temperatuur van deze oven?
De temperatuur is instelbaar van 50°C tot 250°C.
Hoe reinig ik de binnenkant van de oven?
De binnenzijde heeft easy clean emaille waar vuil minder goed aan hecht, en de deur is volledig van glas zonder randjes waar vet onder kan komen.
Hoeveel insteekniveaus heeft deze oven?
De oven heeft 5 insteekniveaus, waardoor je meerdere gerechten tegelijk kunt bereiden.
Reviews van gebruikers

Wat kopers ervan vinden

✎ Schrijf een review
4,4
van 5
★★★★
42 reviews · 86% gaf 4★ of meer
528
48
31
24
11
Gebaseerd op beoordelingen op bol.com

Reviews van bezoekers

Heb jij dit product in huis? Laat een eerlijke review achter en help andere kopers.

Geen account nodig. Houd het netjes en behulpzaam.

Nog geen reviews. Wees de eerste die een review achterlaat!

Ook interessant

Vergelijkbare producten

Aanbiedingen

Prijsdalingen in Inbouw ovens

Alle aanbiedingen →
Lees verder

Gerelateerde gidsen & reviews

Onafhankelijke koopgidsen en reviews die je verder helpen bij je keuze.